Latvijas volejbola izlase gatavojas spēlei ar Fēru salu komandu

Sestdien dalību Eiropas sudraba līgā turpinās Latvijas izlase, kas uzņems viesos uzvarēto Fēru salu komandu. Par komandas gatavošanos stāsta Matīss Timofejevs.

Poļu trenera Mihala Gogola rīcīgā ir jaunības un pieredzes sakausējums. Ierindā ir debitants Jēkabs Dzenis kā arī veterāni Romāns Saušs un Hermans Egleskalns. Pirmajā spēlē Fēru salās šīs valsts debijā Sudraba līgā Latvija uzvarēja ar 3-0, pretiniekiem ļaujot gūt 17, 16 un 16 punktus setos.

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar 16 punktiem bija Beļģijā spēlējošais 21 gadu vecais Renārs Jansons.

Intervija - Renārs Jansons, Latvijas izlases volejbolists

Intervija - Mihals Gogols, Latvijas volejbola izlases galvenais treneris

"Manuprāt, pieļāvām pārāk daudz kļūdu servēs. Biju domājis, ka kļūdīsimies mazāk. Bet citi elemnti strādāja labi. Man patika uzbrukuma sitieni, bloks, servju uzņemšanas sistēma."

Latvijas izlasei priekšā vēl viena spēle ar Fēru salām un divi mači ar Kipru. Gogola komandai jāiemācās spēlēt favorītu statusā.

Intervija - Mihals Gogols, Latvijas volejbola izlases galvenais treneris

"Tas, ko mēs pēc šīs spēles esam mācījušies ir tas, ka mums jāuzlabo aizsardzības sistēma. Domāju, ka varējām pacelt vairāk bumbu. Ceru, ka nākamajā spēlē pret Fēru salām Rīgā aizsardzībā saglabāsim spēlē daudz vairāk bumbu nekā mums izdevās Fēru salās."

Sudraba līgas fināl četriniekā iekļūs grupas divas labākās komandas. Nākamā Latvijas spēle ar Fēru salām Rīgā, olimpiskajā centrā sestdien. No 18:50 tā būs vērojama LTV7 tiešraidē.