Latvijas čempionāts regbijā 7

0.0

Par Latvijas čempioniem regbijā 7 kļuvuši “Baldones regbisti”. Turnīrs šoreiz risinājās pēc neierasta formāta. Proti, divas dienas Baldones stadionā visas komandas aizvadīja 2 apļu turnīru. Tā pēc pirmās dienas līdere bija “Ķekavas” vienība, kas principālā spēlē ar 15-14 uzvarēja “Baldones” regbistus.

Otrajā dienā, Ķekavas spēlētāji pa ceļam uz galveno maču negaidīti zaudēja vienai no “Livonijas” komandām. Līdz ar to pirms “Baldones” un “Ķekavas” zelta dueļa abām bija vienāds punktu skaits. Kā izrādījās, labāk tam bija sagatavojušies baldonieši, kas pirmajā puslaikā izdarīja divus piezemējumus.

Otrā puslaika sakuma Aleksis Eglītis, izdarot savu otro piezemējuma, palīdzēja panākt jau 21-0. Beidzot pamodās “Ķekavas” regbisti, kas arī divreiz ienesa bumbu ieskaites laukumā. Taču ar to bija par maz. 21-12 uzvaru svinēja “Baldones” komanda, un kļuva par Latvijas čempioniem.

Intervija - Aleksis Eglītis, “Baldone” regbists

Līdz ar to “Baldones” komanda šogad guvusi dubultpanākumu, jo pirms nedēļas triumfēja arī Latvijas kausā. Trešo vietu čempionātā ieguva “Augļu serviss/Livonija” regbisti.