Latvijas hokeja izlases un organizatoru gatavība Pasaules čempionātam

Jau rīt Rīgā sāksies pasaules čempionāts hokejā. Latvijas izlase ir pilnā sastāvā, šodien uz ledus bija arī Rūdolfs Balcers. Par izlases un organizatoru gatavību lielajam forumam stāsta Matīss Timofejevs.

Stand Up - Matīss Timofejevs, LTV sporta žurnālists

Intervija - Roberts Pļāvējs, LHF ģenerālsekretārs

Latvijas izlase jau iekārtojusies Arēnā Rīga, līdz ar to uz treniņu Daugavas stadionā un atpakaļ hokejisti dodas ģērbušies pilnā ekipējumā. Šodien pirmo treniņu aizvadīja nupat no ASV atlidojušais uzbrucējs Rūdolfs Balcers. Viņš slidoja vienā uzbrucēju trio ar Ronaldu Ķēniņu un Danu Ločmeli. Ar Ķēniņu allaž spēlēts vienā trijniekā, bet Ločmelim 19 gadu vecumā šis būs pirmais PČ.

Intervija - Rūdolfs Balcers, Latvijas izlases uzbrucējs

Treneri atstājuši nemainīgu pirmo maiņu ar kapteini Kasparu Daugaviņu, centru Rodrigo Ābolu un debitantu Tomu Andersonu. Pārbaudes spēlēs viņi bija ļoti rezultatīvi.

Intervija - Kaspars Daugaviņš, Latvijas izlases kapteinis

Intervija - Toms Andersons, Latvijas izlases uzbrucējs

Iepriekšējā tikšanās ar Kanādu Latvijai bija 2021.g. PČ Rīgā. Toreiz Matīss Kivlenieks aizvadīja sauso spēli un Latvija uzvarēja ar 2-0. Kanādieši to atceras, bet šī ir pavisam cita komanda. Tikai uzbrucējam Taileram Tofoli un aizsargam Taileram Maiersam ir pieredze PČ.

Intervija - Kaspars Daugaviņš, Latvijas izlases kapteinis

Latvijas un Kanādas duelis pārpildītu tribīņu priekšā rīt jau no LTV7.