Latvijas futbola Virslīgas spēle FS "Jelgava" - FK "Metta"

0.0

Virslīgā visilgāk no aktīvajiem klubiem spēlējošā FK «Metta» pret Virslīgas debitanti Jelgavu vienreiz jau apdedzinājās pirmajā kārtā zaudējot ar 1:2. Šai spēlei izbraukumā Jelgavā FK «Metta» bija sagatavojusies labi – rīdzinieki daudz spēlēja ar bumbu un bieži tika līdz soda laukumam. Puslaika beigās savas iespējas beidzot sagaidīja arī Jelgava un jau kompensācijas laikā ar neticami skaistu šedevru Jelgavas līdzjutējus kājās sacēla Ralfs Maslovs 1:0 par labu Jelgavai, arī vārtu svinībās akrobāta cienīgs lēciens.

Īstā jautrība laukumā gan sākās pēc atpūtas, kad “Mettai” īsā laikā Puzirevskis un senegālietis Sovs jau deva vadību 2:1, bet Rīgas kluba futbolistiem vadība izspēlēja ļaunu joku iekrītot aizsardzībā, kas noveda pie 11m soda sitiena – to Jelgava realizēja un atkal neizšķirts 2:2. Kulminācija pašā spēles izskaņā, kad Puzirevskis teicami nospēlēja pie pretinieku soda laukuma atnesot laimīgu uzvaru “Mettai” – 3:2. Jelgavai atspēlēties laika vairs nebija. 

Intervija - Artjoms Puzirevskis, FK “Metta” uzbrucējs

“Mettai” uzvara ļauj beidzot apsteigt Jelgavu. FK «Metta» ir sestā, tikai par punktu atpaliekot no Latvijas kausa turētājas FK “Auda”.