Latvijas futbola Virslīgas spēle "Valmiera FC" - FS "Jelgava"

Par spēli no Valmieras Olimpiskā centra stadiona mums ziņo korespondents Matīss Timofejevs.

No Valmieras sastāva izkrituši teju visi uzbrucēji, līdz ar to priekšējā līnijā spēlē 22 gadus vecais Ingars Pūlis.

Jau pašā spēles sākumā savas komandas glāba abi vārtsargi Raivo Stūriņš un venecuēlietis Karloss Olses. «Valmiera FC» spēja izmantot standartsituāciju. Uzreiz pēc tās ļoti meistarīgi nospēlēja Alvis Jaunzems un vidzemnieki vadībā 1-0. Puslaika izskaņā ātru pretuzbrukumu prasmīgi noslēdza Ingars Pūlis. Valmiera priekšā ar 2-0.

Pēc pārtraukuma «Valmiera FC» vairākkārt izveidoja ātras pārejas uzbrukumā, bet Jelgavu glāba vārtsargs Stūriņš. Galu galā uzvara Valmierai 2-0.

Intervija - Alvis Jaunzems, «Valmiera FC» pussargs

Pateicoties uzvarai «Valmiera FC» pacēlusies uz 3. vietu tabulā, bet FS «Jelgava» saglabā piekto vietu.