Otrajā pārbaudes spēlē hokejā Latvijas valstsvienība revanšējas Polijas izlasei

Šodien Latvijas hokeja izlase aizvadīja otro pārbaudes spēli pret Polijas izlasi, gatavojoties maijā gaidāmajam pasaules čempionātam Rīgā. Par spēli no "Daugavas" stadiona ledus halles ziņo korespondents Andris Auziņš.

Otrajā pārbaudes spēlē Latvijas sastāvs bija krietni pamainīts – laukumā redzējām tikko Latvijas čempionātā uzvarējušos Raineru Rulleru un vārtsargu Ēriku Vītolu.

Spēles sākumā daudz noraidījumu abu komandu sastāvos – bet spēlējot mazākumā savas ātruma īpašības parādīja Mārtiņš Dzierkals gūstot pirmos vārtus spēlē. Otrajā trešdaļā Latvijai lērums iespēju, bet līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida teju pusstunda, kad poļu vārtsargu pārspēja debitants Dans Ločmelis. Pērn NHL draftētajam uzbrucējam tie ir pirmie vārti nacionālajā valstsvienībā. Pēdējās minūtēs vairākkārt teicami vārtos spēlēja Vītols un Latvijai uzvara ar 2:0.

Intervija - Dans Ločmelis, Latvijas hokeja izlases uzbrucējs

Nākamās pārbaudes spēles pēc divām nedēļām, kad divreiz izbraukumā jāspēlē pret Lielbritānijas izlasi.