Latvijas Hokeja līgas pusfinālu veiksmīgi iesāk valsts čempione Jelgavas "Zemgale/LLU" un savā laukumā sagrauj Rīgas "Dinamo"

Šodien Latvijas hokeja līgā sākusies arī otrā pusfināla sērija, čempionei ''Zemgale/LLU'' savā laukumā cīnoties pret ''Dinamo Rīga''. Jelgavnieki ceturtdaļfināla sērijā kļuva par pirmo komandu, kas trijās spēlēs pēc kārtas nav ielaidusi vārtus, kamēr ''Dinamo'' pusfinālā iekļuva ļoti grūtā cīņā ar Lietuvas ''City''. No Jelgavas ledus halles ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Dinamieši Jelgavā ieradās vien ar trim maiņām, vairāki uzbrucēji spēlēja aizsargu pozīcijās.
Savukārt Zemgale bija pašā spēcīgākajā sastāvā.
Jelgavniekiem nospiedošs pārsvars no pirmajām minūtēm. Bet gūti tikai vieni vārti - precīzs bija Haralds Slišāns. Dinamo vārtos ļoti labs bija Rūdolfs Lazdiņš. Turklāt rīdzinieki nopelnīja vairākumu.
Tajā gan viņi neko neizveidoja…
Pēc pārtraukuma dinamieši fiziski netika līdzi pretiniekiem.
Zemgalei trīs gūti vārti pēc kārtas
Precīzi Karaša, Fomins un Rullers. Zemgale vadībà ar 4-0.
Pēdējā trešdaļā 2 reizes rīdzinieku vārtos ripu raidīja Pēteris Purmalis, vienreiz Dàniels Andersons un  Zemgale sagrāva Dinamo ar 7 pret 0.

Intervija - Pēteris Purmalis, HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs

Zemgale ripu savos vārtos nav ielaidusi jau 4 pilnas spēles pēc kārtas. Pusfināla sērijā līdz 4 uzvarām viņi ir vadībā ar 1-0.