"Dinamo Rīga" Latvijas hokeja Virslīgas play-off spēlē pieveic "Kaunas City" un iekļūst pusfinālā

Šovakar "Inbox.lv" Ledus hallē Piņķos tika aizvadīta Latvijas Hokeja līgas (OHL) ceturtdaļfināla sērijas izšķirošā cīņa, kurā Rīgas "Dinamo" uzņēma Lietuvas klubu "Kaunas City". Par spēles gaitu no Piņķu ledus halles ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Sākums ļoti līdzvērtīgs, lietuviešiem pat labākas iespējas. Otrajā periodā Miķelis Rēdlihs izvirzīja rīdziniekus vadībā. Viesi mazākumā rezultātu izlīdzināja, bet Kristiāns Zelts atguva vadību mājiniekiem. Trešajā trešdaļā Kauņā metās atspēlēties un pelnīti panāca 2-2. Uzvarētāju neizdevās noskaidrot papildlaikā un tas bija jāizdara pēcspēles metienos. Tajos divreiz precīzs bija Kirils Tambijevs. Pateicoties viņam uzvaru spēlē un sērijā ar 3-2 izcīnīja Dinamo.