Baltijas handbola līga. "Tenax Dobele" - "Tallin"

Baltijas handbola līgā šodien pie otrās uzvaras turnīrā tika Tenax Dobele handbolisti, kas savā laukumā pārspēja handbola kluba Tallin vienību. Igauņi jau atradās tabulas astē, kas ļāva prognozēt mājinieku panākumu. Jau pirmajā puslaikā dobelnieki iekrāja 7 vārtu pārsvaru. Bet otrā puslaika sākumā laukuma saimnieki to ātri palielināja līdz 10, tad 13 vārtiem. Spēles liktenis bija skaidrs, un Tenax sastāvā laukumā devās vairāki rezervisti. Tas ļāva talliniešiem atpalicību sadeldēt, bet Dobeles uzvara netika apdraudēta. Tenax uzvara ar 33-24. Viņu labā pa 7-iem vārtiem guva Ričards Juzups un Emīls Kurzemnieks.

Intervija - Emīls Kurzemnieks, “Tenax Dobele” handbolists

Tagad Baltijas līgā Tenax kontā ir 2 uzvaras un 3 zaudējumi un joprojām 4.vieta B grupā.