"TTT Rīga" basketbolistes EWBL spēlē galotnē piekāpjas stiprajai Varšavas "Polonia"

Pēc vakardienas gūtā panākuma pret Homutovas klubu “Levharti” no Čehijas šodien rīdzinieces gaidīja vēl nopietnāks pretinieks – turnīra līderes Varšavas “Polonia” basketbolistes, kuras vienīgās nav izbaudījušas zaudējuma rūgtumu.

Spēles pirmā puse pagāja «TTT Rīga» zīmē. Cieša, aktīva aizsardzība plus lieliskas sekmes no 3 punktu līnijas uzbrukumā ļāva no pirmās ceturtdaļas beigām mūsējām iegūt 13 punktu pārsvaru. «TTT Rīga» sastāvā sevi labi apliecināja arī jaunieguvums - poliete Emīlija Kosla. Viņa kopā ar Kati Vilku bija galvenās punktu pienesējas.

Tomēr otrajā puslaikā pamazām Varšavas basketbolistes atpalicību sadeldēja un trešās ceturtdaļas beigās panāca izlīdzinājumu 53-53. «TTT Rīga» vairs nekrita tālmetieni, un arī groza tuvumā pamatā saimniekoja viešņas. Pēdējās sekundēs spēli glābt neizdevās un nācās piedzīvot zaudējumu ar 70-74.

Intervija - Gunta Baško, “TTT Rīga” uzbrucēja

Tagad «TTT Rīga» kontā ir 2 uzvaras un tikpat neveiksmes un vieta tabulas viducī. Bet “Polonia” ar 5 uzvarām 5 spēlēs ir vienīgās līderes.