Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "Valmiera GLASS VIA" - "Pärnu Sadam"

Valsts svētkos Valmiera uzņēma Pērnavu, kas pavasarī kļuva par Igaunijas čempioni. Valmiera šosezon 8 mačos bija guvusi tikai vienu uzvaru, bet pērnaviešiem 3 uzvaras sešās spēlēs.

Sākumā ziemeļu kaimiņi dominēja visos spēles elementos un sasniedza 18 punktu pārsvaru. Pēc mazā pārtraukuma Oskara Virša vīri pateicoties Edgara Kaufmaņa un Valtera Vēvera precizitātei spēja sagriezt spēli kājām gaisā gūstot 14 punktus pēc kārtas, tas ļāva pārņemt vadību 44-41. 3. ceturtdaļa aizritēja punkts punktā. Ceturtās ceturtdaļas viesu 9 punktu izrāvienu valmierieši spēja likvidēt un Nika Salenieka tālmetieni ļāva pārņemt vadību. Spēle ļoti līdzīga 9 sekundes pirms beigām Pērnava trāpīja tālmetienu, panāca plus viens. Bet pēdējā uzbrukumā bumba nonāca Salenieka rokās un viņš spēja raidīt grozā uzvaras metienu. Valmierai panākums ar 83-82.

Intervija - Niks Salenieks, «Valmieras Glass/ViA» saspēles vadītājs

Valmierai šī bija otrā uzvara sezonā. Tā ļauj izrāpties no pirmspēdējās vietas turnīrā.