"TTT Rīga" Eiropas Sieviešu basketbola līgas spēlē piedzīvo zaudējumu "Šiauliai/Vilmers"

Mainīgām sekmēm Eiropas sieviešu basketbola līgā startējusi «TTT Rīga» komanda. Ja aizvakar Rīgas posma pirmajā spēlē uzveica Ostravas klubu no Čehijas, tad šodien nācās piekāpties Lietuvas «Šiauliai/Vilmers» vienībai. Atjaunotā “TTT” komandai spēli nācās aizvadīt bez traumu guvušām Guntas Baško un lietuvietes Domikaas Paļiulītes. Savukārt viešņu sastāvā spēlei bija pieteiktas tikai 7 basketbolistes. Viņu vidū latviete Rūta Stiprā. Tieši viņa arī kļuva par vienu no Šauļu līderēm un mačā guva 27 punktus.

Spēle ritēja – kā pa viļņiem. Pirmajā spēles daļā vairāk vadībā atradās rīdzinieces, bet otrajā lietuvietes. Trešajā ceturtdaļā «TTT Rīga» bija 9 punktu deficīts. Tomēr tas netraucēja pēdējā ceturtdaļā pārņemt vadību. Te savu būtisku artavu deva Kate Vilka, kas tika pie 31 punkta. Likās, ka būs labi. Tomēr galotnē lietuvietes ar tālmetieniem panāca savu. «TTT Rīga» sāpīgs zaudējums ar 72-76.

Intervija - Kate Vilka, “TTT Rīga” uzbrucēja

Šosezon Eiropas sieviešu basketbola līgā piedalās 8 klubi. Bez «TTT Rīga» Latviju pārstāvēs arī Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistes.