Latvijas futbola Virslīga SK "Super Nova Salaspils" - "Valmiera FC"

SK «Super Nova Salaspils» - «Valmiera FC»

Skaidrs, ka pretējos polos esošo Salaspils Supernovas un Valmieras duelī uz lielu intrigu cerēt nevarēja. Lai arī pirmā labā izdevība radās tieši mājiniekiem, bet glāba Rihards Matrevics. Tūlīt sekoja divas lieliskas Alvja Jaunzema un Raimonda Kroļļa saspēles, pēc kurām Krollis diveriz raidīja bumbu Sepernovas vārtos. Tūlīt pēc pārtraukuma savu vārdu teica japāņi. Vispirms Daisuke Jokota jau panāca 3-0 Valmieras labā, bet tad Masaki Murata 4-0. To visu pavisam drīz papildināja Jaunzema skaists tālšaviens un bumba piekto reizi nonāca salaspiliešu vārtos. Tad beidzot prieka brīdi sagaidīja laukuma saimnieki – Kristiāns Sprukulis vienus vārtus atguva. Bet spēles galotnē punktu pielika Lukas Silagadzes lielisks soda sitiens, kas uzstādīja mača gala iznākumu 6-1 Valmieras labā. Vēl var piebilst, ka šajā spēlē valmierieši vēl 4 reiz trāpīja pa vārtu stabu, bet Supernova – divreiz.

Intervija - Raimonds Krollis, “Valmiera FC” uzbrucējs

Tagad līderiem valmieriešiem čempiona titula iegūšanai būs pēdējā kārtā viesos jātiek galā ar Liepājas futbolistiem.

FK “Tukums 2000/Telms” – “Riga FC”

Pie panākuma tika arī otrajā vietā esošie Riga FC spēlētāji, kas lai arī ne bez grūtībām arī pretinieku laukumā uzveica Tukums 2000/Telms komandu. Šajā mačā daudz ko izšķīra pirmie vārti, kad pirmā puslaika izskaņā rīdzinieku labā izcēlās Jurijs Vakuļko. Pēc tam, kad tika iegūta vadība un nomests atbildības spiediens no pleciem, viesiem spēlēt jau bija vieglāk. Otrā puslaika sākumā to apliecināja Antonijs Černomordijs, kas pēc Mikaela Soisalo piespēles guva otros vārtus spēlē. 2-0 uzvara ļauj Riga FC ar viena punkta atpalicību no valmieriešiem cerēt uz zeltu. Tiesa, pēdējā kārtā viņus gaida ambiciozā RFS komanda, kas ieņem 3.vietu.