Rīgas Dinamo savā laukumā zaudē HK Zemgale/LLU

Mēneša pirmajā Latvijas hokeja čempionāta spēlē otrās vietas komandu Rīgas Dinamo uzņēma pozīciju zemāk esošo Zemgali.

Ātrāku hokeju no mača sākuma rādīja Jelgavas komanda. Viņiem arī bija vairāk iespējas. Artūrs Homjakovs perioda pusē atklāja rezultātu. Uzreiz pēc iemetiena mājinieki metās atspēlēties un tas izdevās. Sandis Grīnbergs izlīdzināja rezultātu. Īsi pirms trešdaļdaļas noslēguma Ričards Bernhards izvirzīja vadībā Zemgali. Otrajā periodā viesi turpināja uzbrukuma viļņus, viņiem precīzs metiens vairākumā un īsi pirms trešdaļas izskaņas. Pēc spēlētām 40 minūtēm 4:1 Zemgales labā.

Trešajā periodā Zemgale guva vēl vienus vārtus vairākumā. Pēcāk mājiniekiem bija iespēja izpildīt soda metienu, kuru realizēja Edijs Brahmanis. Sestos vārtus viesiem guva Artūrs Homjakovs, līdz pamatlaika izskaņai jelgavnieki guva vēl divus vārtus. Spēlē panākums Zemgalei ar 8:2.