Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" – FK "RFS"

Latvijas futbola virslīgā Liepāja savā lakumā ar 4:1 apspēlēja Tukuma komandu, bet Valmiera cīnījās neizšķirti ar RFS un intriga cīņā par zelta medaļām saglabājās.

Laukuma saimnieki valmierieši jau 15. minūtē palika mazākumā. Par pārkāpumu pret Stefanu Paniču sarkano kartīti nopelnīja senegālietis Papa Falla, kurš pats šajā epizodē guva nopietnu elpceļu savainojumu un pat tika nogādāts slimnīcā. Par spīti neveiksmīgajai notikumu gaitai 27.minūtē Valmiera izvirzījās vadībā - savstarpējā saspēlē rupji kļūdījās Vitālijs Jagodinskis un Pāvels Šteinbors, kurš pazaudēja bumbu un to izmantoja kolumbietis Kabilo Mena. Turpinājumā spēle ritēja ar ievērojamu RFS pārsvaru, ko viesiem izdevās realizēt vien pašā mača izskaņā, kad gambietis Alfuseinijs Džata sita precīzi no triju metru attāluma un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Intervija - Rihards Matrevics, “Valmiera FC” vārtsargs

Divas kārtas pirms turnīra beigām Vamiera par vienu punktu apsteidz Riga vienību un par septiņiem punktiem RFS futbolistus, kuri šodien zaudēja izredzes aizstāvēt čempionu titulu.