HK "Mogo / LSPA" turpina uzvaru gājienu

Šodien ar trim cīņām tika ieskandināta jaunā spēļu nedēļa Latvijas hokeja Virslīgā. Skatītājiem saldajā ēdienā šoreiz līdz šim nepārspētās līderes ''Mogo''/LSPA duelis ar pašreizējo čempioni un Somijas ''Mestis'' līgas dalībnieci ''Zemgali''/LLU. No "Mogo" halles ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Rezultatīvākā komanda Mogo/LSPA savā laukumā uzņēma Zemgali/LLU, kas šosezon ir labākā aizsardzībā.

Pirmā trešdaļa paskrēja nemanot, teju pus periods - astoņas minūtes ritēja bez pauzēm. Perioda otrā pusē vairāk momentus veidoja Zemgale. Pirmā trešdaļa noslēdzās bez vārtiem. Otrajā periodā abām komandām bija iespējas vairākumā, bet tās netika izmantotas. Trešais periods iesākās ražīgāk, iesākumā Kristaps Roķis izvirzīja vadībā zemgaliešus. Pēc nepilnām trim minūtēm Elviss Želubovskis rezultātu izlīdzināja. Abas komandas ar līdzīgo sniegumu uzvarētāju noskaidroja pēcspēles metienos. Kārļa un Artūra Ozoliņu precīzie metieni atnesa uzvaru Mogo ar 2:1. Labākais spēlētājs mājiniekiem Henrijs Ančs.