Latvijas futbola Virslīga. FK "Auda" – FK "Liepāja"

Latvijas futbola virslīgas sezona strauji tuvojas noslēgumam, un cīņas saasinās. Vienā no svētdienas svarīgajiem mačiem FK «Liepāja» ar 2:1 uzvarēja Latvijas kausa ieguvēju FK «Auda».

Abas komandas spēli iesāka apņēmīgi, bet 32. minūtē «Liepājai» izdevās izvirzīties vadībā, kad Eduards Tīdenbergs iedeva perfektu piespēli Gotjē Mankendam, kurš pārspēja «Audas» vārtsargu, kamerūnieti Fransisu Ondoā. Pēc brīža atkal uzbrukums «Audas» vārtiem, bet Ondoā fantastiskais veikums izglāba komandu no droša vārtu zaudējuma. 70. minūtē «Liepāja» nopelnīja iespēju tikt pie 11 metru soda sitienu, kuru veiksmīgi izpildīja brazīliešu leģionārs Dodo. Viņš lieliski tika galā ar savu uzdevumu, apspēlējot Ondoā. 84. minūtē «Auda» spēja samazināt rezultāta starpību, Raivim Ķiršam gūstot vārtus.