Eiropas čempionāta atlases spēle handbolā. Latvija – Polija

0.0

Labvakar, svētdienas sporta ziņās! Tās sāksim ar Latvijas vīriešu handbola izlases spēli.

Mūsu komanda šopēcpusdien piedzīvoja otro sakāvi Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, Valmierā ar 19:37 piekāpjoties Polijas valstsvienībai.

Pirmajā puslaikā Latvijas izlase demonstrēja ļoti solīdu sniegumu un, lai gan Polijas pārsvars bija jūtams, pēc pirmās pusstundas Latvijas deficīts bija vien -4 9:13. Otrajā puslaikā laukuma saimnieki pieļāva daudz kļūdu, ko Polijas handbolisti veiksmīgi izmantoja, gūstot daudz vārtus pretuzbrukumos pēc Latvijas kļūdām uzbrukumā. Poļi otrajā puslaikā guva 24 vārtus un tas viņiem ļāva triumfēt ar 18 vārtu pārsvaru 37:19. Rezultatīvākais mūsu komandā bija Ņikita Pančenko, kurš guva piecus vārtus un tika atzīts par izlases labāko spēlētāju. Latvijas rindās ar diviem vārtiem debitēja jaunais handbola talants Valdis Kalniņš. 15 gadus un 25 dienas vecais handbolists kļuva par jaunāko spēlētāju Latvijas izlases vēsturē, kurš guvis vārtus. 

Intervija - Valdis Kalniņš, Latvijas izlases debitants

Nākamās un svarīgākās Eiropas čempionāta atlases spēles Latvijai paredzētas nākamā gada martā, kad cīņā par 3.vietu grupā divreiz būs jātiekas ar Itāliju, kuru jāuzvar vismaz divu spēļu summā.