''Mogo'' hokejisti bullīšos pieveic ''Dinamo'' un izcīna desmito uzvaru pēc kārtas

0.0

Līderu duelī HK «Mogo/LSPA» savā laukumā uzņēma “Rīgas Dinamo” komandu. Abām vienībām iespaidīga uzvaru sērija HK «Mogo/LSPA» deviņi panākumi pēc kārtas, bet “Rīgas Dinamo” - 8. Vienīgo zaudējumu dinamiešiem sarūpēja tieši šodienas pretinieks.

Jau no pirmajām minūtēm abas vienības rādīja fizisku hokeju. “Rīgas Dinamo” atklāja mača rezultātu ar kurioziem vārtiem mazākumā, turpinājumā neiztika bez asumiem. Trešdaļas beigās HK «Mogo/LSPA» vienus vārtus atguva 1:1. Otrajā periodā mājinieki guva divus bezatbildes vārtus. Trešais periods nesa daudz fiziskus dueļus un “Rīgas Dinamo” spēja izlīdzināt rezultātu. Papildlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet pēcspēles metienos labāki bija “Mogo” hokejisti. Uzvara ar 4:3.