Latvijas handbola izlases sastāvs un gatavība spēlei ar Francijas valstsvienību

0.0
Ceturtdienas vakarā Latvijas handbola izlase uzsāks dalību EČ kvalifikācijas turnīrā. Pirmais pretinieks Olimpiskie čempioni Francija. Cik gatava lielajam pārbaudījumam, bez Daiņa Krištopāna, ir Latvijas valstsvienība stāsta Matīss Timofejevs.

Latvijas handbola izlasē notiek paaudžu maiņa. Valstsvienībā vairs neredzam Ingaru Dudi un Evaru Klešniku, bet šoreiz komandai nespēs palīdzēt arī viens no Eiropas labākajiem handbolistiem Dainis Krištopāns.

Intervija - Davors Čutura, Latvijas handbola valstsvienības galvenais treneris

Šoreiz viņš nevar būt ar mums, bet viņš ir gatavs būt izlasē, ja viss būs kārtībā nākamreiz viņš būs valstsvienībā.”

Kopš jūnija Latvijas izlases galvenais treneris ir serbs Davors Čutura. Tā kā lielāko daļu karjeras viņš pavadījis Spānijā, tieši spāņu stils ir tas, ko viņš vēlas redzēt laukumā. Pirms došanās uz Franciju gan kopā aizvadīti vien daži treniņi.

Intervija - Davors Čutura, Latvijas handbola valstsvienības galvenais treneris

Katrs sākums ir sarežģīts, bet mēs redzam nelielus uzlabojumus. Mums ir mazi mērķi, mums vajadzēs laiku, jābūt pacietīgiem. Mēģinām būt vienkārši, bez lielām izmaiņām, jo īsā laikā to ir grūti izdarīt. Mums jābūt reāliem un nedrīkstam sarežģīt lietas.”

Intervija - Māris Veršakovs, Latvijas handbola valstsvienības saspēles vadītājs

Spēli ar Franciju viesos Latvija aizvadīs ceturtdienas vakarā, bet svētdien Valmierā uzņems Poliju. Šī spēle arī LTV7 tiešraidē. Vēl 8 grupā spēlē Itālija. EČ iekļūs divas labākās komandas, kā arī 4 no 8 trešo vietu ieguvējām.