FIFA PK kvalifikācija telpu futbolā Latvija - Vācija

Latvijas nacionālā telpu futbola izlase šovakar uzsāka 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pamatkārtu. Jelgavā viesojās telpu futbolisti no Vācijas. No Jelgavas mums ziņo kolēģis Andris Auziņš.

Ceļu uz telpu futbola pasaules kausa finālturnīru Latvijas valstsvienība pret Vāciju sāka bezbailīgi, jau pašā spēles sākumā pateicoties agresīvam presingam vairākkārt apzagām vāciešus un Andrejs Baklanovs guva savus pirmos vārtus šajā ciklā. Melnkalnieša Vasko Vujoviča debijā oficiālos turnīros pie Latvijas stūres tieši Baklanovs bija spēles galvenā zvaigzne – jau puslaikā Baklanovam trīs gūti vārti jeb hattrick un rezultatīva piespēle, Latvijai drošs 5:0.

Pēc pārtraukuma Latvijas atkāpās, vācieši neko bīstamu neskaitot pāris tālsitienus nespēja izveidot, vien minūti pirms spēles beigām kļūdījāmies ļaujot vāciešiem gūt vienīgos vārtus spēlē, bet tāpat cikls sākts ar teicamu 5:1 uzvaru.

Intervija - Andrejs Baklanovs, Latvijas telpu futbola valstsvienības spēlētājs

Nākamā spēle Pasaules kausa atlasē jau pēc trim dienām Slovākijā. Finālturnīrā automātiski iekļūs visu apakšgrupu uzvarētājas un četras labākās otrās vietas.