UEFA Eiropas Konferences līga "Hibernians" - FK "RFS"

Spēli tiesāja Ukrainas arbitre Katerina Monza, kura nupat bija galvenā tiesnese Eiropas čmpionāta finālmačā sievietēm.
Spēles sākumā aktīvāki bija rīdzinieki, bet uzbrukuma noslēpumos pietrūka veiksmes.
Puslaika vidū gan RFS paveicās aizsardzībā, maltieši neizmantoja iespēju no soda laukuma vidus. Puslaika izskaņā RFS pirmais pus moments - Iličs sita ar galvu, bet tad soda laukumā nogāzts tika Marešs un rīdziniekiem 11m soda sitiens.
To pārliecinoši realizēja Petra Marešs, kurš pirmajā mačā šādu iespēju palaida garām. RFS vadībā ar 1-0.
Otrā puslaika sākumā visiem spēkiem uz priekšu metās Hibernians- bet maltieši netrāpīja vārtu četrstūrī no pāris metru attāluma.
Rīdzinieki sagaidīja savu iespēju - laba brīvsitiena izspēle un no vārtu priekšas Kotdivuārietin Kvadio pietrūka pavisam nedaudz, lai dubultotu pārsvaru.
Maltas komanda gan savu panāca vārtus guvušais Marešs savā soda laukumā spēlēja ar roku un Hibernians arī spēja realizēt 11m soda sitienu un panāca 1-1.
Maltieši bija uz viļņa, bet lieliski pretuzbrukumi padevās rīdziniekiem Emersons sita pa vārtiem, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīja serbs Andrejs Iličs. Un tieši serbs atrisināja šīs spēles iznākumu - mača izskaņā Iličs vèl viens vārtu guvums un RFS uzvara ar 3-1. Rīdzinieki spēlēs UEFA EKL kvalifikācijas izslēgšanas kārtā!