Latvijas futbola Virslīga. FK "Tukums 2000 / Telms" 3:0 FK "Spartaks"

Pārceltajā devītās kārtas spēlē Tukums savās mājās pret Spartaku dominēja – jau pirmajās 20 minūtēs Tukumam vismaz četras labas iespējas gūt vārtus. Lielākoties uzbrukumi pēc tālajām piespēlēm. Mājnieki gavilēt varēja gan pašā puslaika izskaņā, kad Rubenis izveidoja teicamu iespēju japānim Gomi un 1:0 Tukuma labā.

Pēc atpūtas Tukums aprgiezienus nemazināja – savus pirmos vārtus pirmajā spēlē Tukuma kreklā guva tikko no Valmieras pārnākušais aizsargs Kristers Neilands un jau 2:0. Bet punktu spēlei pielika Kristaps Puzānovs triecot bumbu jau trešo reizi Spartaka vārtos. Uzvara 3:0 ļauj tukumniekiem palielināt savu tuvāko sekotāju Spartaku apsteigt jau par sešiem punktiem.

Intervija - Kristers Neilands, FK “Tukums 2000/Telms” aizsargs

Šī bija pēdējā sezonas sākumā pārceltā spēle, tagad visas Virslīgas komandas aizvadījušas pilnus divus apļus jeb 20 spēles. Tukums saglabā 7. vietu, bet līdere ir Valmiera!