Latvijas handbola Virslīga. "ASK Zemessardze/LSPA" - ZRHK "Tenax Dobele"

Ņemot vērā sezonas kopējos rezultātus un pirmās divas finālspēles liecināja, ka ASK Zemesardze/LSPA handbolisti, jau iekļūstot fināla ir sasnieguši savus griestus, un uz finālsērijas pagarinājumu nepretendē. Tikmēr Tenax bija svarīgi neatslābināties, un pārkāpt pāri arī suņa astei. Pirmais puslaiks to tikai apstiprināja un visu laiku vadībā atradās dobelnieki. Īpaši rezultatīvi spēlējot Ņikitam Pančenko, mājinieki ātri ieguva 6 vārtu vadību. Puslaiks beidzās 16-10 viņu labā. Otrā puslaika sākumā sekoja Tenax izšķirošais “izrāviens”. Burtiski dažu minūšu laikā viņi savu vadību palielināja līdz 10 vārtiem. Vēl pēc 10 minūtēm tablo jau rādīja +15 Dobelei. Mājinieki jau ļāva saviem līderiem atpūsties un laukumā laida jau otrā sastāva spēlētājus, jo mača liktenis bija izšķirts. Beigās sanāca iespaidīga Tenax uzvara mačā ar 41-19, bet visā zelta sērijā ar 3-0. Kopā tas Dobeles handbolistiem ir jau 8. čempionu tituls.

Intervija - Egils Politers, “Tenax Dobele” handbolists

Intervija - Ingus Kristiāns Jonuška, ASK Zemessardze/LSPA handbolists

Tātad čempionu tituls atkal Tenax īpašumā, bet ASK handbolisti noteikti var būt gandarīti par otro vietu un sudraba godalgām.