CEV U18 EČ kvalifikācijas spēle volejbolā Grieķija - Latvija

Latvijas U-18 volejbola izlase šovakar Siguldā uzsāka Eiropas čempionāta kvalifikāciju. Pretiniekos spēcīgā Grieķija. Par spēli Siguldā plašāk Normunds Melderis.

Spēles pirmais sets pagāja līdzīgā cīņā ar nelielu viesu pārsvaru, un uzvaru ar 25-22 svinēja Grieķijas volejbolisti. Toties nākamajā setā mūsējie uzreiz izvirzījās vadībā. Lieliski uzbrukumā spēlēja Kristers  Landzāns, un likumsakarīga Latvijas izlases uzvara ar 8 punktu pārsvaru. Trešajā setā viss izšķīrās galotnē - pie neizšķirta 20-20, mūsējie guva piecus punktus pēc kārtas un pa setiem ieguva jau cerīgu vadību ar 2-1. Ceturtajā setā aina laukumā bija līdzīga, bet tikai šoreiz beigās labāk darbojās grieķi. Līdz ar to kopējais mača rezultāts 2-2. Piektajā setā mūsējie “izgāza” tā sakumu un dienvidnieki aizgāju tālu priekšā. Lai arī spēli izdevās uzlabot, panākt pretiniekus vairs neizdevās. Zaudējums setā ar 11-15, bet visā mačā ar 2-3. Tagad rīt mūsējos gaida cīņa par otro vietu grupā ar Igaunijas vienaudžiem.