Latvijas čempionāts florbolā. "Lielvārde/FatPipe" - "Rubene"

Pēc vakardienas 2-9 zaudējuma Lielvārdes florbolistiem vairs nebija kur atkāpties. Un, lai arī pirmos vārtus guva ciemiņi, lielvārdieši uz to spēja atbildēt ar vārtu guvumu krusu. Vispirms izcēlās Maikls Nazarovs. Tad divreiz rubeniešu paviršības aizsardzībā izmantoja mājinieku uzbrucējs Sandis Mihailovskis. Tas iesākto papildināja Iļja Taratutins, un rezultāts jau bija 4-1 Lielvārdes labā. Perioda noslēgumā rubenietis Jēkabs Keišs vienus vārtus atguva. Otrajā trešdaļā mājinieki ar divām lieliskām kombināciju izspēlēm spēja panākt jau 6-2. Rezultatīvi bija Aivis Kusiņš un Niks Blumfelds. Pēdējā periodā Rubene mēģināja situāciju glābt, bet neko vairāk par diviem vārtu guvumiem nespēja paveikt. Līdz ar to uzvaru ar 6-4 svinēja Lielvārdes florbolisti.

Intervija - Reinis Kirilko, “Lielvārde/FatPipe” vārtsargs

Tagad izšķirošā septītā Lielvārdes un Rubenes spēle notiks trešdien Rubenes laukumā. Finālā uzvarētājus jau gaida Cēsu Lekrings komanda.