Latvijas čempionāta hokejā pusfināls. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Mogo/LSPA"

0.0

Pirmajā periodā dominēja vārtsargi HK «Olimp/Venta 2002» rindās Rūdolfs Lazdiņš, bet HK «Mogo/LSPA» pirmo reizi šajā sērijā Jānis Voris. Pēc pārtraukuma Grīnbergs vadībā izvirzīja HK «Mogo/LSPA». Trešā perioda sākumā Sarkanis panāca jau 2-0. HK «Olimp/Venta 2002» neapjuka 4 minūšu laikā Ziemiņš un Brahmanis panāca izlīdzinājumu 2-2. Šūpoles turpinājās Kārlis Ozoliņš 4 minūtes pirms trešdaļas beigām atkal vadībā irzvirzīja HK «Mogo/LSPA». HK «Olimp/Venta 2002» nomainīja vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju metās atspēlēties un 33 sekundes pirms perioda beigām izrāva neizšķirtu - precīzs metiens Brahmanim. Jāspēlē papildlaiks. Tajā vairāk veiksmes bija HK «Olimp/Venta 2002» vīriem Reinis Lejnieks pārsteidza Jāni Vori HK «Olimp/Venta 2002» uzvara ar 4-3. Sērijā viņiem panākums ar 4-2 un vieta finālā.

Intervija - Reinis Lejnieks, HK “Olimp/Venta 2002” uzbrucējs

Finālā HK «Olimp/Venta 2002» spēkosies ar Zemgales un Liepājas dueļa uzvarētāju. Šobrīd Jelgavas komanda sērijā ir vadībā ar 3-2.