Latvijas hokeja Virslīga. HK "OLIMP/Venta 2002" 1:4 HK "ZEMGALE/LLU"

0.0

Kamēr HK «ZEMGALE/LLU» atpūtināja līderus. HK «OLIMP/Venta 2002» diskvalifikāciju dēļ nevarēja palīdzēt trīs hokejisti, tāpēc uz HK «OLIMP/Venta 2002» uz soliņa nebija galvenais treneris Maksims Širokovs, viņš bija spiests atgriezies laukumā.

HK «OLIMP/Venta 2002» komandai pievienojies Gatis Sprukts, kurš nesen atstāja Ukrainas Donabass komandu. 1. periodā tiesneši neieskaitīja jelgavnieku gūtos vārtus, bet pēc pārtraukuma HK «ZEMGALE/LLU» tomēr spēja izvirzīties vadībā 1-0 Jelgavas komandas labā ātrā pretuzbrukumā panāca Roberts Petrovičs. Trešajā periodā HK «ZEMGALE/LLU» ātri panāca jau 3-0. Tomēr intrigu spēlē atgrieza Edijs Brahmanis panākot 1-3.

HK «OLIMP/Venta 2002» nomainīja vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju, bet atspēlēties nespēja. Deniss Vilmans raidīja ripu tukšos vārtos un HK «ZEMGALE/LLU» svinēja uzvaru ar 4-1. Vilmanam šovakar 2 gūti vārti.

Intervija - Deniss Vilmans, HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs

Izslēgšanas spēles sāksies jau šo piektdien. HK «OLIMP/Venta 2002» spēkosies ar HK “Mogo”, bet HK «ZEMGALE/LLU» spēlēs pret HK “Liepāju”. Šo dueli varēsiet vērot LTV7.