Labdarības izsolē ASV vāks līdzekļus mūziķiem

      Amerikas Savienoto Valstu pilsētā Beverlihilsā notiks slavenu mūziķu lietu labdarības izsole. Kompānija „Juliens Auctions” informē, ka pasākums saistīts ar gaidāmo „Grammy” balvu pasniegšanas ceremoniju un iegūtos līdzekļus novirzīs mūziķu atbalstam. 

    Šī ir mūsu ikgadējā izsole, kas saistīta ar gaidāmo „Grammy” balvu pasniegšanu un ir šī projekta sastāvdaļa. Visas 40 lietas izsolīs svētdien un tās palīdzēs labdarības organizācijai „MusiCares”, kas atbalsta mūziķus, kuriem nepieciešama rehabilitācija, ārstēšanās no atkarībām un tamlīdzīgi. Šī ir izsole, kurā mūziķi palīdz citiem mūziķiem, un pasākumā ir pārstāvētas daudzas izcilības.

   Populārās mūzikas cienītājiem tiks piedāvātas leģendāriem mūziķiem kādreiz piederējušas lietas, tai skaitā Pola Makartnija un Sleša ziedotās ģitāras un Bono ar roku rakstīti dziesmu vārdi. Izsolīs Ozija Osborna parakstītu ādas mēteli, kā arī Laionela Ričija, Keitijas Perijas, Eimijas Vainhausas, Dollijas Pārtones un citu mūziķu skatuves tērpus. Tomēr visplašāk pārstāvēti būs mūsdienu elki – pasaulslavenā K-pop zēnu grupa BTS. Eksperti septiņus uzvalkus, ko mākslinieki valkāja pagājušā gada „Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā, novērtēja par vairāk nekā 30 tūkstošiem dolāru. Izsoļu nama rīcībā nonāca arī uzvalkos atrastie 3 gredzeni un grupas dalībnieku parakstītas ģitāras

Komentāri

Kategorijas