Baltijas sieviešu basketbola līga. "TTT Rīga" - "Neptūnas"

Baltijas sieviešu basketbola līgā kārtējo panākumu izcīnījušas “TTT Rīga” basketbolistes. Šoreiz gan panākums nāca mazliet grūtāk nekā iepriekšējās spēlēs, jo pretiniekos bija 3.vietā esošās Klaipēdas “Neptunas” spēlētājas, kuru kontā līdz šim bija 9 uzvaras un tikai 1 zaudējums. To, ka viešņas ir ciets rieksts, viņas apliecināja spēles sākumā, kad vienubrīd ieguva vadību ar 14-9. Līdz pirmās ceturtdaļas beigām TTT gan panāca izlīdzinājumu. Visu laiku kurinot tempu, bet uzbrukumā lielā mērā ar leģionāres Jasmīnes Tomasas palīdzību, rīdzinieces puslaiku beidza 35-25 savā labā. Izšķirošo pārsvaru 20 punktu apmērā TTT iekrāja 3.ceturtdaļā, un spēles liktenis bija skaidrs. Galarezultātā rīdzinieces svinēja uzvaru pār “Neptunas” basketbolistēm ar 75-56. “TTT Rīga” tas ir 12 panākums 12 spēlēs, bet lietuvietēm tā ir tikai otrā neveiksme.