Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" 83:75 "TalTech"

Sākumā daudz agresīvāk spēlēja Tallinas komanda – viņi meta daudz soda metienus un tāpēc spēle bija līdzīga. 1. ceturtdaļā «TalTech» izpildīja 11 soda metienus, bet «VEF Rīga» četrus. Līdz ar to viesi pat spēja būt vadībā. Pēc pirmajām 10 minūtēm, pateicoties labākai spēle zem groziem, rīdziniekiem plus 3.

Pēc pārtraukuma daudz agresīvāk un ātrāk gan aizsardzībā, gan uzbrukumā sāka spēlēt «VEF Rīga». Daudz punktus gūstot no tuvas distances rīdzinieki audzēja pārsvaru – produktīvi bija Anrijs Miška un Ronalds Karijs – Pēc 20 minūtēm «VEF Rīga» vadībā ar 46-31.

Rīdzinieki turpināja labi spēlēt aizsardzībā, tas ļāva uzbrukumā uzbrukt ar augstu precizitāti gan no spēles, gan soda metienu līnijas. Igaunijas klubs nespēja reāli apdraudēt «VEF Rīga» uzvaru, Rīgas komandai uzvara ar 83 pret 75.

Rezultatīvākais «VEF Rīga» rindās - Džalens Railijs ar 20 punktiem, Zorikam un Miškam pa 11 gūtiem punktiem.