Baltijas līga volejbolā sievietēm. VK "Jelgava" - Tartu Universitāte

Pēc mēneša pārtraukuma Baltijas līgas turnīra apritē atgriezušās Latvijas volejbola komandas. Pēc vakar gūtas 3-0 uzvaras pār Veru komandu šodien Jelgavas volejbolistes tikās ar krietni spēcīgāku Tartu Universitāte Bigbank vienību. Lai arī pirmajā setā mūsējās piekāpās, turpinājums bija krietni sekmīgāks – uzvaras divos nākamajos setos ar 25-21 un 25-19 pieļāva uzvaras iespēju 4 setos. Tomēr sekojošā setā igaunietes revanšējās, jo pamazām buksēt sāka jelgavnieču uzbrukuma līderes. Tas bija jūtams arī piektā seta sākumā. Rezultāts ātri kļuva 10-3 Tartu labā, un spēles liktenis bija izšķirts. Mājiniecēm glābt spēli neizdevās, un, zaudējot setu ar 9-15, nācās piedzīvot zaudējumu visā spēlē ar 2-3.

Intervija - Sanda Ragozina, VK “Jelgava” kapteine

Pēc šī zaudējuma Jelgavas komanda palaida priekšā Tartu volejbolistes un atkāpās vienu vietu zemāk uz 5.pozīciju.