Baltijas līga handbolā. "Tenax Dobele" - "Kehra/Horizon"

Mūsu handbola līderi Tenax Dobele uzņēma Igaunijas Kehra/Horizon. Ciemiņi bija līdz šim ieguvuši vienu punktu vairāk. Tiesa, viņi arī bija nospēlējuši par 2 spēlēm vairāk. Katrā gadījumā no igauņiem tika gaidīta sīva pretestība. Pirmās 12-13 minūtes tā tas arī bija. Tomēr tad izpaudās Tenax pārākums, un drīz jau mūsējie ieguva vairāku vārtu vadību. Puslaiks beidzās 16-9 Dobeles labā. Otrā puslaika sākumā mājinieki ieguva jau izšķirošo 10 vārtu pārsvaru, un atlikušais spēles laiks jau zināmā formalitāte. To papildināja vārtsarga Mārtiņa Ozoliņa sekmīgā spēle. Summā tas deva Tenax uzvaru ar 31-22.

Intervija - Mārtiņš Ozoliņš, HK “Tenax/Dobele” vārtsargs

Uzvara ļauj Dobeles komandai apsteigt Kehras handbolistus. Toties rīt Tenax gaida vēl nopietnāks pretinieks – līgas vicelīderi Polva Serviti spēlētāji.