Atklāj izstādi par Dailes teātra vēsturi

Sestdien, 23. decembrī, plkst.21.25 LTV1 piedāvā skatītāju iemīļotās televīzijas spēles “Kurš ir kurš” noslēguma raidījumu. Ziemassvētku noskaņā mūziķi Atis Auzāns un Andris Baltacis, kā arī Latvijas Nacionālās operas solisti Ilona Bagele un Raimonds Bramanis, mēģinās noskaidrot, kurš ir kurš Ziemassvētku un Jaungada laimes nesēju arodu karuselī.

“Kurš ir kurš?” lieliskais sešinieks šoreiz - Inga, Ingmārs, Elita, Aivars, Ruta un Ansis. Vai iespējams nekļūdīgi noteikt, kurš šajā raibajā kompānijā ir bitenieks, priesteris, filcētājs, kafijas bārmenis, skursteņslauķis, bet kurš Ziemassvētku rūķis? Kā pareizi salikt bišu stropu, kā ar figūriņām atainot klasisko Ziemassvētku ainiņu ar Jēzus dzimšanas stāstu Betlēmē? Vai Atis Auzāns tiks pie filcētas cepures. Vai Ilonai Bagelei kafijas krūzītē eglītes zīmējums būs īstā kafijas bārmeņa darināts, vai tomēr eglīte veidosies pašķībāka? Skurstenī kāps īstais skursteņslauķis vai tikai kāds, kas par tādu uzdodas? Ko darīs Ziemassvētku rūķis?

Savukārt televīzijas skatītāji varēs minēt, kuri no raidījuma dauzonīgajiem viesiem ir slavenās bērnu grupas “Dzeguzīte” dalībnieki.

Frīdrihs Nīče ir rakstījis: “Uzvarētāji netic gadījumam!” Arī šoreiz populārajā spēlē komandām nāksies ticēt saviem spēkiem, zināšanām un intuīcijai, lai atšķirtu priesteri no filcētāja, skursteņslauķi no rūķa un bitenieku no kafijas meistara. 

Līdz ar šo raidījumu noslēgsies LTV spēles “Kurš ir kurš?” pirmā sezona. Iepriekš minētais Nīčes teiciens attiecināms arī uz raidījuma popularitāti. Līdzīgi kā citviet pasaulē, arī pie mums starptautiski pazīstamais spēles formāts savas cerības ir attaisnojis, kļūstot par vienu no skatītākajām TV pārraidēm Latvijā sestdienu vakaros.