piektdiena, 30. septembris

Vārda dienas: Menarda, Elma, Elna

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

IELAS GARUMĀ. Rumbulas lidosta

No svētdienas, 26. novembra, LTV1 svētdienu vakaros plkst.18.50 būs vērojams Bērnu un jauniešu mūsdienu dziesmu izpildītāju konkurss «Balss pavēlnieks».

Jau astoto gadu Latvijas Televīzija meklē un atrod Balss Pavēlnieku! Turpmākās trīs svētdienas lieliski koncerti, kuros savā dziedātprasmē sacentīsies bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 16 gadiem. Gan solisti, gan grupas cīnīsies par iekļūšanu superfinālā, kurš notiks 17.decembrī, un tikai viens no viņiem saņems leģendāro kristāla zizli un varēs saukt sevi par Balss Pavēlnieku. 

Pirmajā koncertā 26. novembra vakarā piedalīsies solisti un grupas vecumā no pieciem līdz astoņiem gadiem, bet nākamajās divās pārraidēs vecuma grupā no deviņiem līdz 12 gadiem, bet pēc tam no 13-16.

Divi solisti un divas grupas saņems ceļazīmi uz superfinālu, un to lems žūrija pirmajā raidījumā – dziedātāja un vokālā pedagoģe Anmary, dziedātājs un komponists Jānis Aišpurs un mūziķis Valters Pūce. Otrajā - Olga Rajecka, Miks Dukurs, Lauris Valters, trešajā - Jolanta Gulbe, Mārtiņš Ruskis, djRudd, bet par superfinālu informēsim atsevišķi.

Kopā ar dziedātājiem uz skatuves un arī aizkulisēs būs koncerta vadītāji Agnese Rakovska un Goran Gora!

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]