Latvijas florbola Virslīga. «Lekrings» - «Talsu NSS/Krauzers»

Pirmajā pusfinālā spēkojās regulārās sezonas uzvarētāji Cēsu Lekrings un Talsu Krauzers. Pirmajā trešdaļā cēsnieki guva divus vārtus. Bet otrā perioda sākumā Jānim Melderim gūstot savus otros vārtus spēlē, rezultāts kļuva 3-0. Tikai tad sekoja Talsu atbilde un Roberts Armands Ragovskis vienus vārtus atguva. Tas gan netraucēja Lekringam līdz otrajam pārtraukumam atjaunot trīs vārtu pārsvaru. Likās, ka te viss ir skaidrs. Tomēr pēdējā perioda sākumā talsenieki ne bez veiksmes panāca 2-4. Tad sekoja Laba izspēle un Emīls Krūmiņš guva vēl vienus vārtus kurzemnieku labā. Bet 4 minūtes pirms finālsirēnas Talsi panāca neizšķirtu. Bet tas vēl nebija viss. Pēdējā minūtē talsenieks Andris Blumbahs ar patālu metienu pārsteidza Lekrings vārtsargu, un Talsi izcīnīja pārsteidzošu uzvaru ar 5-4.

Intervija - Valters Kalnietis, "Talsu NSS/ Krauzers" labākais spēlētājs

Tātad Talsu komanda iekļuva zelta finālā, bet cēsnieki cīnīsies tikai par bronzu.