Latvijas futbola Virslīga. «RFS» 3:1 «Riga FC»

Latvijas lielais Rīgas derbijs Riga FC un RFS izšķīra, kura no abām Virslīgas favorītēm kļūs par vienīgo čempionāta līderi. Pirms cīņas RFSieši Morozs un Šaričs saņēma balvas kā mēneša labākais treneris un futbolists. Lai uzraudzītu nokaitētās futbolistu emocijas tiesāt derbiju uzaicināti Vācijas tiesneši, kuri ikdienā tiesā Bundeslīgā. Rēķinu par tiesnešiem uz pusēm samaksājuši abi divi klubi. Spēles sākumā nevienai komandai nekas prātīgs neizdevās, bet puslaika beigas gan nokaitētas. Visupirms soms Soisalo guva vārtus pēc brīvsitiena un Rigas spēlētāji burtiski uzsprāga emocijās, kompensācijas laikā gan ilgi neko nedomājot Kuadio ātri izlīdzināja rezultātu 1:1.

Pēc atpūtas izcili sāka RFS – teicama saspēle un Artūrs Zjuzins nonāca viens pret vārtiem pirmo reizi izvirzot vadībā RFS 2:1. Riga ļoti centās atspēlēties līdz pat pašām spēles beigām, bet ļoti baudāmu izrādi izveidoja brazīlietis Emersons pieliekot punktu RFS devītajai uzvarai pēc kārtas 3:1 pār niknāko sāncensi Riga FC.

Intervija - Roberts Savaļnieks, FK «RFS» aizsargs

RFS kļuvusi par Virslīgas līdervienību ar 35 punktiem, otro un trešo vietu dala Riga un Valmiera, šīm komandām par trim punktiem mazāk.

Komentāri

Kategorijas