Kopīgā kampaņā aicina ceļot apdomīgi

Latvijas Televīzija (LTV) jubilejas sezonā piedāvās bagātīgu programmu bērniem un jauniešiem. Jau šonedēļ ēterā atgriezīsies raidījumi “Kas te? Es te!”,”Brīnumskapja skola”, 3. oktobrī sāksies “Gudrs, vēl gudrāks” jaunā sezona, bet oktobra beigās šim klāstam pievienosies nebijis zinātnes raidījums. Arī raidījumu cikls «Teātris.zip» sezonu uzsāks ar izrādi bērniem - Valmieras teātra iestudējuma «Visām pelēm garšo siers» tiešraidi 6. septembrī pulksten 18.30.

Uzsākot savu trešo ētera sezonu, raidījums „Teātris.zip” turpina tradīciju sveikt mazos skatītājus un viņu vecākus jaunajā mācību gadā. Šoreiz tiešraidē no Valmieras teātra būs iespēja vērot Šekspīra Romeo un Džuljetas cienīgu stāstu par divām pelēm, kuru mīlestība un draudzība pārtrauks divu dzimtu naidu. Kaut arī to apdraud noslēpumainais Muris Buris, viss beigsies laimīgi. Režisors Felikss Deičs šo Ģulas Urbana lugu iestudē jau otrreiz un uzskata, ka tā komentārus neprasa – tik skaidra un labestīga tā ir.

Jau šonedēļ brīvdienu rītos pulksten 9.00 pie LTV mazajiem skatītājiem atgriezīsies raidījuma “Kas te? Es te!” varoņi. Arī šajā sezonā “Kas te? Es te!” sola interesantus, aizraujošus un izzinošus brīvdienu rītus, kuros kaut ko mīļu, jaunu, patiesu un vēl nezināmu atklās ne tikai paši mazākie skatītāji, bet arī lielie brāļi un māsas, mammas un tēti. Savukārt svētdienu rītus pulksten 10.30 pieskandinās “Brīnumskapja skolas” komanda.

Plašu skatītāju auditoriju iekarojušais erudīcijas raidījums “Gudrs, vēl gudrāks” ar pirmajiem dalībniekiem sezonu uzsāks 10. oktobrī, bet 3. oktobrī gaidāms ievadraidījums, kurā redzēsim iepriekšējās spēles uzvarētāju, veidotāju un vadītāju ceļojumu uz Stokholmu un satraucošo vizīti pie Latvijas prezidenta.