Izskanējis pirmais koncerts klātienē!

No svētdienas, 23. marta, Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta raidījumos sāksies projekts ,,Legālā nāve”. Projekta ietvaros žurnālisti pētīs, kas kontrolē legālo narkotiku biznesu, analizēs likumdošanas vājās vietas, atklās lietotāju pieredzi.

Jau pirmajā raidījumā “de facto” svētdien pulksten 20.45 “legālo narkotiku” lietotājs atklātā sarunā atzīsies, kurā brīdī un kā tieši pēc uzpīpēšanas viņam sākas agresijas lēkme. Pārsteidzošus stāstus, negaidītus eksperimentus un nozīmīgus pētījumus projekta ,,Legālā nāve” ietvaros atspoguļos raidījumi “de facto”, ,,Panorāma”, „Dienas ziņas”, ,,Šodien. Ziņas (krievu val.)”, „Sastrēgumstunda”, ,,Aizliegtais paņēmiens”, ,,Aculiecinieks”, ,,Rīta Panorāma” un citi.

„,Cīņa ar vējdzirnavām” - šādiem vārdiem tiesībsargājošo iestāžu cīņu ar tā dēvēto ,,legālo narkotiku” tirdzniecības vietām apraksta žurnālists, Ziņu dienesta galvenais redaktors Guntis Bojārs. ,,Jaunieši sabeidz savu dzīvi sabiedrības acu priekšā, bet ,,legālo narkotiku” izplatību ierobežot neizdodas. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc cīņā pret šo sērgu iesaistījies arī Latvijas Televīzijas Ziņu dienests,” viņš skaidro.

Arī sabiedrība ir aicināta aktīvi iesaistīties kopīgajā cīņā pret “legālajām narkotikām”, daloties ar savu pieredzi sabiedrisko mediju apvienotajā portālā lsm.lv - www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/karte-legala-nave-ko-tu-par-to-zini.a79496/.

Projekta klips pieejams:

www.ltv.lv/lv/raksts/23.03.2014-ltv-iesaistas-ciinja-pret-legalo-narkotiku-izplatiibu.id26397/