«Latvian Blues Band» studijā strādā pie jauniem ierakstiem

Sākot no pirmdienas, 3. marta, darbdienās līdz ceturtdienai, pulksten 20.00, pie skatītājiem atgriežas seriāls „Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums”, kas nesīs negaidītus sižeta pavērsienus, kā arī tikšanos ar jauniem aktieriem un atkalredzēšanos ar varoņiem no iepriekšējām sezonām. Gaidāma jauno aktieru – Daiņa Grūbes un Dārtas Danevičas - piedalīšanās un Jura Kalniņa, Viktora Ellera un Egona Dombrovska atgriešanās.

Seriāla „Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums” piektās sezonas sērijas turpinās veidot pieredzējusī, godalgotā Latvijas Televīzijas režisore Virdžīnija Lejiņa kopā ar scenārija autoriem Jāni Lejiņu, Moniku Zīli, Miku Romanovski, Justīni Kļavu un Klāvu Knutu Sukuru. Profesionālais veidotāju ansamblis jaunajā sezonā turpinās skatītājus priecēt ar kvalitatīvu, padziļinātu un saistošu skatījumu uz mums pašiem ikdienas gaitās.

Jaunajās sērijās no iepriekšējās sezonas sekosim līdzi Ivara Kalniņa, Kristīnes Nevarauskas, Sarmītes Rubules, Regīnas Razumas, Krišjāņa Salmiņa, Natālijas Grebņevas, Egdara Pujāta, Ģirta Liuzinika, Annas Klēveres, Māras Zvaigznes, Normunda Laizāna un citu populāru aktieru atveidoto varoņu gaitām. Aktieru komandu papildinās tandēms, kas vēl nesen guva panākumus, Dailes teātra izrādē „Neprātīgā Zelda” spēlējot Ficdžeraldu pāri, - Dārta Daneviča un Dainis Grūbe. Darbu seriālā turpinās arī talantīgais jaunais aktieris Kaspars Zāle, kurš šosezon spoži debitējis galvenajā lomā Valmieras Drāmas teātra izrādē “Doktors Živago”.

Stāsts par filmas varoņiem turpināsies no tās pašas vietas, kur beidzās iepriekšējais. Dzīve katrā ģimenē rit savu gaitu, un neviens vēl nenojauš, kādi piedzīvojumi, pārdzīvojumi un pārsteigumi gaidāmi tuvākā nākotnē. Daži no iepriekšējās sezonas varoņiem Eņģeļu ielā 9 vairs nebūs sastopami, taču jaunie varoņi ienesīs seriālā spriedzi un negaidītus pavērsienus.

“Eņģeļu iela 9. Pelnrušķītes mantojums” jaunā sezona
Lomās: Kristīne Nevarauska, Kaspars Zāle, Dainis Grūbe, Regīna Razuma, Ivars Kalniņš, Guntis Skrastiņš, Māra Zvaigzne, Edgars Pujāts, Dārta Daneviča, Ieva Sarma, Kristaps Ķeselis u.c.
Scenārijs: Jānis Lejiņš, Monika Zīle, Miks Romanovskis, Justīne Kļava, Klāvs Knuts Sukurs
Režija: Virdžīnija Lejiņa, Laura Hirša

Komentāri

Kategorijas