sestdiena, 13. augusts

Vārda dienas: Velga, Elvīra, Rēzija

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

A. Krauzes albums «Sasala Jūrina» ar 12 latviešu tautasdziesmām R. Paula apdarē

Ceturtdien, 17. oktobrī, pulksten 10.15 LTV1 tiešraidē demonstrēs Uzbekistānas Republikas prezidenta Islama Karimova sagaidīšanu pie Melngalvju nama. Reportāžu no oficiālās sagaidīšanas ceremonijas vadīs žurnālists, LTV Ziņu dienesta ārzemju ziņu redaktors Toms Pastors. Sagaidīšanas tiešraidi komentēs Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors un pētnieks Andis Kudors.

„Reportāžas laikā informēsim par Latvijas un Uzbekistānas sadarbības vēsturi un galvenajiem saskarsmes punktiem, kā arī skaidrosim, kāpēc Centrālāzijas reģions kopumā kļūst arvien svarīgāks pasaulē un ir aktuāls arī Latvijai," komentē Ziņu dienesta žurnālists Toms Pastors.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Televīzija" ir moderns medijs, kas atspoguļo sabiedrības intereses televīzijas kanālos LTV1 un LTV7 (internetā – www.ltv.lv un www.lsm.lv). VSIA LTV skatītājiem Latvijā un ārpus tās robežām piedāvā operatīvu, objektīvu informāciju par sabiedriskajiem procesiem Latvijā, Baltijā un pasaulē. Sabiedriskās raidorganizācijas darbību uzrauga Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP). Pašreiz uzņēmums nodrošina vairāk nekā 450 darbavietas.

Latvijas Televīzija ir pirmā televīzija Baltijā. LTV (tolaik - Rīgas televīzijas studijas) pirmā pārraide notika 1954. gada 6.novembrī.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]