Digitāli prezentē RTU studentu modes kolekcijas

No 21. septembra sestdienās un svētdienās pulksten 8.35 LTV1 mazajiem skatītājiem piedāvās 2012. gada animācijas filmas „Bitīte Maija” sērijas. Mūsdienu bērniem ir radīta jauna filmiņa par slaveno bitīti Maiju – izmantojot visjaunākās trīsdimensiju animācijas tehnoloģijas, izveidots jauns animācijas seriāls.

Šķiet neticami, bet bitītei Maijai un viņas draugiem jau ir vairāk nekā simt gadu - grāmatiņu par Maiju vācu autors Valdemārs Bonzelss pirmo reizi izdeva 1912. gadā. Vairākām nu jau pieaugušu bērnu paaudzēm Japānā tapusī multfilma par ņipro bitīti bija viena no vismīļākajām, bet LTV1 piedāvās iepazīties ar jaunu pazīstamo varoņu versiju – Kanādas/ Beļģijas daudzsēriju animācijas filmu „Bitīte Maija” (Maya the Bee/ Maya l’Abeille).

Kopā ar zinātkāro un drosmīgo bitīti Maiju un viņas draugiem – Villiju un sienāzi Flipu, skolotāju Kasandru un daudziem citiem – bērni katrā sērijā dosies piedzīvojumos un uzzinās ko jaunu. Mazā bitīte par sevi saka: „Es mīlu brīvību! Tieši tāpēc es dzīvoju pļavā, nevis spietā kopā ar pārējām bitēm. Gulēt starp puķu ziediem zem zvaigznēm taču ir tik skaisti!” Plašā pasaule drosmīgajai, zinātkārajai Maijai šķiet pārāk aizraujoša un skaista, lai viņa ļautu sevi iegrožot bišu spietā.