Latvijas futbola Virslīga. «FC Noah Jurmala» - FK «Metta»

FK «Metta» izbraukuma spēlē pret «FC Noah Jurmala» daudz kas izšķīrās jau puslaika sākumā – «FC Noah Jurmala» divi atslēgas aizsardzības spēlētāji Apija un Grjaznovs nopelnīja pa brīdinājumam un turpinājumā vairs nedrīkstēja spēlēt tik agresīvi. Te uzspīdēja nigēriešu uzbrucējs Muritala, kurš puslaika beigās nokārtoja 1:0 par labu FK «Metta».

Arī pēc atpūtas spēle FK «Metta» zīmē – teicami pēc standartituācijas 2:0 nokārtoja šīs dienas jubilārs, kuram šodien aprit 21 gads Iļja Korotkovs, bet pēdējo vārdu atkal teica Muritala ar otrajiem vārtiem spēlē un devītajiem visā sezonā. 3:0 Uzvara FK «Metta».

Intervija - Iļja Korotkovs, FK «Metta» aizsargs

FK «Metta» turpina savu labāko sezonu kluba pastāvēšanas vēsturē un pēc uzvaras dala sesto vietu ar Jūrmalas «Spartaku», bet «FC Noah Jurmala» ir pēdējie.