Latvijas futbola Virslīga. FC "Noah Jurmala" - "Riga FC"

Latvijas futbola virslīgā šovakar atkal viena spēle. Pēdējo gadu čempione "Riga FC" pret jauno FC "Noah Jurmala". Futbola stadionā jau ceturto dienu pēc kārtas arī Andris Auziņš.

Līgas jaunpienācēja FC «Noah Jurmala» savu mājas spēli spiesta aizvadīt «Riga FC» laukumā, jo pašiem sava mājas stadiona vēl aizvien nav. Laukumā visus jautājumus par spēles uzvarētāju pēdējo trīs gadu čempione «Rīga» noņēma jau 5. minūtē, kad vārtus guva līgas rezultatīvākais spēlētājs melnkalnietis Miloševičs! Pēc tam viņam piebalsoja arī soms Soisalo puslaikā jau 3:0, bet 90. minūtes noslēdzās ar graujošo 7:0.

Intervija - Mikaels Soisalo, «Riga FC» pussargs

Otrajā puslaikā mazliet nometām tempu, bet bija svarīgi pēc vairākām sarežģītām spēlēm gūt vārtus. Uzbrūkošā tipa spēlētājiem tas allaž ir svarīgi.

«Riga FC» pēc uzvaras atkal tikai par punkta tiesu atpaliek no abām līderēm RFS un «Valmiera FC».