Latvijas florbola līga vīriešiem, "Oxdog Ulbroka" - "Irlava/Avant"

Pēc gandrīz četru mēnešu piespiedu pārtraukuma atsākušajā vīriešu virslīgas turnīrā vieni no līderu grupā esošajiem «Ulbrokas» florbolisti savā laukumā uzņēma tabulas viducī esošo sīksto «Irlava/Avant» vienību. Lai arī teritoriāls pārsvars bija mājiniekiem, pirmajā periodā ar vārtu gūšanu labāk sekmējās viesiem, kas izvirzījās vadībā ar 1-0, tad 2-1. Otrajā trešdaļā jau ulbrokieši pārņēma vadību, tiesa, «Irlavas» komanda spēja panākt izlīdzinājumu 3-3. Un tikai pēdējās 20 minūtēs laukuma saimnieki spēja apliecināt savu pārākumu. Gūstot savus otro un trešos vārtus spēlē Rolandam Kovaļevskim, kā arī izceļoties Rolandam Līdumam un Matīsam Kristiānam Morozovam, «Ulbrokas» florbolisti panāca 7-3. Pēdējā minūtē gan irlavietis Renārs Stančiks vienus vārtus atguva. Tomēr uzvaru mačā ar 7-4 svinēja «Ulbrokas» vienība.

Intervija - Rolands Kovaļevskis, «Oxdog Ulbroka» florbolists

Pēc uzvaras «Ulbrokas» komanda panāca «Lekringu», un dala otro vietu, bet irlavieši saglabā septītā pozīciju.