Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Olimp/Venta 2002"

0.0

Jau ar pirmajā minūtēm «Zemgales» klubs diktēja augstu spēles tempu, kuram «Olimp» mēģināja turēties līdzi. Pirmos vārtus viesu labā guva jaunieguvums Gints Meija. Tomēr perioda pēdējās piecās minūtēs līdzīgā stilā vairākumu divus vārtus guva mājinieks Roberts Jekimovs, un ar 2-1 vadībā jau bija zemgalieši. Otrajā trešdaļā «Olimp» atkal tika sodīts par noraidījumu, un Ričards Bernhards, pielabojot ripu no gaisa, izmantoja skaitlisko vairākumu vēlreiz. Jau nākamajā uzbrukumā «Olimp» uzbrucējs Emīls Ezītis atjaunoja vienu vārtu starpību. Tad sekojas lielisks Jekimova manevrs ar piespēli Rustamam Begovam, kurš skaisto kombinācija ar metienu vārtos. Visbeidzot atkal izmantojot skaitlisko pārsvaru, Aleksandrs Visockis piekto reizi radīja ripu «Olimp» vārtos. Pēdējā periodā jau vairāk uzbruka viesi, bet neko nepanāca, un «Zemgales» hokejisti svinēja pelnītu uzvaru ar 5-2.

Intervija - Roberts Jekimovs, HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs

Pateicoties uzvarai, jelgavnieki panāca «Olimp» punktu ziņā, turklāt viņiem ir vēl divas spēles rezervē.