TUESI.LV | Santa Šmite - viesnīcas īpašniece

ENERĢIJA RADA ENERĢIJU

«Enerģija rada enerģiju - kādu dodam, tādu saņemam. Kāpēc dot negatīvu enerģiju, ja mēs gribam kaut ko pozitīvu dabūt atpakaļ?» vaicā Santa Šmite, burbuļviesnīcas īpašniece Viļakas novadā.

«Man patīk darīt cilvēkus laimīgus. Man ir prieks, ka ar savu darbību es varu parādīt, ka Latgale ir sirsnība, daba un brīvība,» stāsta Santa.

«Apkārt ir ļoti daudz fantastisku cilvēku ar labām idejām un zelta rokām, bet bailes viņiem neļauj sasniegt maksimālo potenciālu. Vienkārši jāuzdrīkstas, jākāpj uz priekšu, jāurbjas dziļāk, jākustas,» ir pārliecināta Santa.

«Laime ir novērtēt lietas, būt pateicīgai par katru dienu. Apziņa par to, kas jau ir, sagādā laimi. Ja zūd laimes sajūta, tas nozīmē, ka mēs paliekam mazliet aroganti un ieslīgstam egoismā. Citam laime ir pamosties no rīta un nejust muguras sāpes, citam tā ir redzēt Latvijas miglu un sauli, citam - būt mājās. Mana laime ir pa daļiņai no visa,» dalās Santa.

«Es vienmēr esmu jutusies piederīga savai mājai, savai zemei Latvijai, tai puzlei, kas sastāv no diviem miljoniem gabaliņu.»

www.tuesi.lv