Volejbolisti gatavi kvalifikācijas turnīriem

Jau augusta beigās Latvijas vīriešu volejbola valstsvienībai jāaizvada Eiropas čempionāta kvalifikācija Kiprā. Izloze notikusi un zināms, ka pirmā cīņa būs pret Moldovu. Par gaidāmo turnīru un gatavošanos tam – Andris Auziņš.

Latvijai Eiropas čempionāta kvalifikācijā būs jāspēlē šādā secībā – Moldova, Spānija un mājiniece Kipra. Arī otrajā aplī Latvijas pretinieces turpat Kiprā būs tieši šādā secībā. Mūsu valstsvienība kopīgus treniņus aizvada jau kopš jūnija beigām, bet augustā mūsējiem kopā pat četras pārbaudes spēles – trīs no tām Igaunijā.

Intervija - Gunta Aizporiete, LVF ģenerālsekretāre

Viens no kvalifikācijas posmiem dāmu valstsvienībai bija paredzēts Daugavpilī, taču nule šīs sacensības atcēla un dāmām līdz oficiālām spēlēm būs jāgaida līdz janvārim. Latvija noteikti atkal pretendēs, lai rīkotu šo turnīru.

Intervija - Gunta Aizporiete, LVF ģenerālsekretāre

Daļu no Daugavpils turnīram piešķirtā finansējuma federācija izlietos Eiropas pludmales čempionāta rīkošanai. Šobrīd aktīva sadarbība ar atbildīgajām ministrijām par spēlētāju ieceļošanu Latvijā no covid-19 bīstami skartajām valstīm.

Intervija - Gunta Aizporiete, LVF ģenerālsekretāre

Visticamāk. lielas problēmas ar iebraukšanu Latvijā būs Krievijas duetiem, kuri ir pasaules čempioni un Eiropas vicečempioni. Tādā gadījumā Olimpiskā ranga punktus šī gada Eiropas čempionātā septembra vidū nepiešķirs.

Komentāri

Kategorijas