Latvijas sieviešu handbola čempionāts. "Stopiņu NHK" - "Latgols"

Sieviešu handbola čempionātā līderpozīcijās nonākušas «Stopiņu NHK» komanda, kas, kā zināms, pagājušo sezonu izlaida. Šodien «Stopiņu» vienība aizvadīja rezultatīvu maču, tiekoties ar Ludzas «Latgols» handbolistēm. Pēc līdzīgi aizvadītajām pirmajām 15 minūtēm, mājinieces pamazām ieguva jau nelielu, bet stabilu vadību un puslaiku pabeidza 20-15 savā labā. Pēc pārtraukuma vienubrīd ludzānietes, izmantojot ātros prettriecienus, samazināja atstarpi līdz diviem vārtiem. Tomēr tad, pārvarējušas krīzes brīdi, «Stopiņu» spēlētājas zaudēto atguva ar uzviju un atradās jau septiņus vārtus priekšā latgalietēm. Atlikušajā laikā nekas būtisks vairs nemanījās un «Stopiņu» handbolistes svinēja uzvaru ar 35-27.

Intervija - Elita Ekkerte, «Stopiņu NHK» handboliste

«Stopiņu» komanda četrās spēlēs guvusi sešus punktus un dala turnīra līderu godu kopā ar «Salaspils» vienību.