Latvijas čempionāts rallijkrosā un autokrosā

Bauskā sezonas punktu pielika uzreiz divu – rallijkrosa un autokrosa čempionāta dalībnieki. Tas zināmā vērā veicināja, ka atsevišķi dalībnieki pamanījās startēt abās sacensībās. Rallijrosā BMW RX auto grupā finālā nepārspējams izrādījās Kaspars Fricsons. Lada RX klasē finālā pirmais bija igaunis Sigmars Tammemagi, bet Open RX klasē, kur finālā uzvarēja Mārtiņš Svilis. Super 1600 auto grupā uzvarām, atvairot visus pretinieku uzbrukumus, Bauskā nosvinēja Roberts Vītols. Touring Car klasē, kur jau iepriekš sev čempiona laurus bija nodrošinājis Juris Spīķis, posma labākais bija Jānis Olle.

Tikmēr Latvijas autokrosa čempionāta ieskaitē 1600 klasē par uzvaru posmā un čempionātā cīnījās jau pieminētais Edijs Ošs un Kaspars Silenieks. Šajā duelī pārāks izrādījās Ošs, kurš līdz ar to nodrošināja sev čempiona titulu. VAZ klasikas finālbraucienā, iegūstot vadību jau sākumā, pirmais finišu sasniedza Jānis Linde. 2000 Super klasē jau pirms Bauskas posma zeltu sev bija garantējis cēsnieks Ritvars Kārkliņš. Tomēr tas viņam neatņēma motivāciju savu pārākumu apliecināt arī šoreiz un pretiniekiem atlika vien cīnīties par otro vietu.

Intervija - Ritvars Kārkliņš, Latvijas čempions 2000 Super klasē

Vēl Open 2500 klasē finālā ļoti pārliecinoši triumfēja Armands Plūme, kurš tuvāko sekotāju Jāni Gustānu apsteidza par 6,5 sekundēm. Savukārt Bagiju 600 konkurencē uzvaru izcīnīja Ronalds Baldiņš. Citās bagiju klasēs uzvaras izcīnīja Lietuvas autosportisti.